Raubíř Ralf – mazlivý akčňák

Předán do nového domova: 18. 4. 2021

Tak se stalo něco hrozného! Ale lidičky, opravdu hrozného! Ony mě ostříhaly! Ale kdyby to byl nějaký slušivý pánský sestřih z barber shopu. Ale houby, ony vzaly ty dámy beze špetky talentu strojek a jely! Pánové, dovedete si tu tragédii představit? A jakoby tohle samo o sobě vrcholně nestačilo, teď mě ještě češou! Jako hřebenem! Prosím Vás, musím odsud pryč, urychleně pryč, to všichni přece jasně vidíte.

Tak Ralfík už Vám řekl své, má pravdu, jeho neskutečně a nezvratně zadredovanou srst jsme musely prostě oholit. Tam, kde chloupky byly rozčesatelné, jsme rozčesaly. Ralfík je dobrák a držák, tvárný kocourek, který se nechá opečovávat, jak je potřeba. Nový páníček či panička bude muset počítat s pravidelným česáním a údržbou jeho srsti, která bude mít k cuchání sklony. Momentálně nevypadá oku mile, ale jeho huňatý zrzavobílý kožíšek mu brzy doroste a bude z něj překrásný pan kocour.

Je velmi akční, moc rád si hraje a lumpačí, nezdolně loví myšky a chytá peříčka. Umí se taky pořádně pomazlit, miluje hlazení a drbání, nestydatě nastavuje bříško. Byť momentálně není žádný krasavec, když zavřete oči a podíváte se srdcem, uvidíte jeho krásu.

ZDRAVOTNÍ STAV: Ralf je kastrovaný, kompletně naočkovaný, ošetřený proti vnějším a vnitřním parazitům a označený mikročipem. Prostě sakum prdum připravený odjet domů.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Ralf je mazlivý a čistotný kocourek, může žít v bytě stejně jako v domku se zahradou s budoucím přístupem ven (po své adaptaci v novém domově). Je mladý a tvárný, prostě prima kocouří společník.

Máte-li o Ralfa zájem, pošlete na e-mail utulek@tstabor.cz základní informace o Vás – nacionále, kontakt, adresu, kde by bydlel, důležité info o své rodině, dětech, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život Ralfovi nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za fotografie děkujeme Radkovi Havlíčkovi vividfoto.cz.

HISTORIE: Dne 25. 3. 2021 jsme v areálu útulku objevili vyděšeného vyhublého kocourka. Naštěstí jsme nebohého kocourka objevili my a ne naši psi, kteří se po areálu běžně probíhají. Klouček prošel vstupním veterinárním vyšetřením, nyní ho čeká karanténa a naše vzájemné poznávání. Až bude připraven k adopci, představíme Vám ho.

Útulek Tábor
778 465 467