Bugatti – nejrychlejší ruslík

Předán do nového domova: 28.5.2022

Jack Russell Teriér je zárukou energie, zábavy, šťavnatého temperamentu a chuti do života. Náš sportovní bourák Bugatti to nemá jinak. Je to žihadlo, které jde z nuly na sto do vteřiny a je těžké ho zastavit. Buggi potřebuje pravidla, rutinu a řád a především majitele, který dokáže všech dvě stě koní, které má pod kapotou, uřídit, unavit a usměrnit. Se správným vyžitím to bude neskutečný bourák, se kterým bude život parádní jízda.

Bugatti je mladičký, odhadem roční pejsek, který někomu přerostl přes hlavu, ale to v případě tohoto plemene bývá dost časté. Russlíci jsou úplně nejúžasnější prdelky na světě, ale kdo je pořádně nezná, nechápe, jak vážné je to s množstvím energie, které mají. Představit si to člověk nedokáže, dokud to nepozná na vlastní zpocenou kůži. Je to kluk přátelský, mazlivý, bezkonfliktní. A byť je to z předchozích řádek asi jasné, znovu zdůrazňujeme, že velmi energický. Buggi se moc rád učí, nasává pravidla, rychle chápe, co od něj chceme, za co dostane odměnu. Je velmi tvárný, učenlivý a snaživý.

ZDRAVOTNÍ STAV: Buggi je kompletně očkovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům a označený mikročipem. Podmínkou adopce je kastrace Buggiho po aklimatizaci v novém domově.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Potřebuje domov, kde se bude pořád něco kutit, dělat, plánovat. Kde součástí běžného dne budou vydatné procházky, trénink, výcvik, hry, hlavolamy. Bude super pro člověka, který má ambice na psí sporty a vytvoření neobyčejného vztahu a pouta mezi člověkem a psem. Buggi se hodí do bytu i do domku se zahradou, po zodpovědném seznámení by mohl odjet k psí ségře nebo bráchovi. Vztah k ostatním zvířátkům nemáme ozkoušen.

V případě zájmu o adopci Buggiho Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech se psy. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život téhle stíhačce nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

HISTORIE: Dne 28. 4. 2022 byl nalezen na vlakovém nádraží v Táboře kříženec Jacka Russella Teriéra značený neregistrovaným mikročipem. Pejsek je nekastrovaný, akční a pro pamlsek by se rozkrájel. Hledáme původního majitele. 778 465 467 Majitel si může pejska vyzvednout v návštěvní době útulku, s sebou občanský průkaz, očkovací průkaz pejska, fotografie. Pobyt psa v útulku je zpoplatněn, viz Ceník na našich webových stránkách.