Dusty – vyrovnaný pohodový božan míčkomil

Předán do nového domova: 29.3.2020

Dusty je tříletý pejsek, kterého štěstěna životem rozhodně zatím neprovází. Měl kdysi domov, a parádní, ale páníčka potkala tragédie, která znemožnila, aby se o Dustyho dále staral, a tak Dusty putoval do organizace, která měla zajistit nový správný domov. Ale místo toho šel z ruky do ruky a špatný domov střídal ještě horší. Je to sice špatné a smutné, ale zcela zásadní je, že na Dustym to nezanechalo absolutně žádné stopy. Dusty je vyrovnaný, přemýšlivý, klidný, pohodový pejsek, který je prostě rád na světě.

Na vodítku chodí naprosto vzorně, jak z té nejlepší psí školy. Pejsci ho nezajímají, chová se ke všem našim útulkovým klukům přátelsky, fenečky vyloženě zbožňuje. Potřebu vykonává mimo kotec, je čistotný, nic neničí. Jeho absolutně největší vášní jsou míče, míčky, tenisáky. Hraní s míčky mu na tváři vyloudí ten nejblaženější úsměv. Aportuje a čím více míčků si přinese na hromádku, tím je spokojenější.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Dusty především hledá domov už napořád, už žádné změny, žádní noví majitelé. Hodí se do bytu i do rodinného domku (se spaním uvnitř s páníčky). Hodí se ke psí kamarádce či ke psímu kamarádovi. Hodí se do rodiny k dětem, které miluje, hodí se pro svou klidnost na vodítku i ke starším lidem. Vztah ke kočičkám a jiným zvířátkům jsme neměli možnost posoudit.

Dusty je očkovaný, odčervený a čipovaný. Je připraven zlomit svou životní kletbu a najít konečně ten správný domov se spoustou lásky a ještě větší spoustou míčků.

Zájemci pište na utulek@tstabor.cz nebo volejte +420 773 791 322. Podmínkou adopce je kastrace v novém domově.

Za fotografie děkujeme našemu fotografovi Radkovi Havlíčkovi vividfoto.cz.