Bubík – kocourek bojínek

Předán do nového domova: duben 2020

Bubík je 5 let starý kocourek. O jeho osudu víme to, že mu zemřel páníček, jeho životní jistota, a shodou okolností se dostal k nám do útulku. Všechno, co znal, na co byl zvyklý, se obrátilo vzhůru nohama. Měl svého páníčka, "svůj byt", své jistoty, a nyní nemá nic. A je mu ouvej, hodně ouvej.

Většina kočiček si u nás zvykne a po čase se raduje a mazlí se, ale Bubík je opravdu nešťastný. Je u nás již dva týdny a ze své uzavřenosti se nevymanil. V noci přijímá potravu a chodí na záchodek, není tedy v ohrožení života, pokud jde o tělesnou stránku. Ale jak dlouho to zvládne jeho dušička? Přes den leží na nejvyšší poličce a jen se smutně kouká. Jakýkoliv kontakt s námi odmítá. Zkoušíme různé podpůrné produkty na psychiku kočiček, ale zatím bezvýsledně. Máme o něj velký strach.

Je naočkovaný a odčervený, pravděpodobně kastrovaný. Prozatím nebyla možnost ho řádně prohlédnout, k tomu je potřeba důvěry kočičky k nám, ale vzhledem k jeho postavě bychom usuzovali na kastraci. Přeočkování ho čeká 4. 4. 2020.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Bubík potřebuje akutně domů, do klidu, kde klesne obrovský stres, který nyní musí prožívat. Byl zvyklý v bytě, je čistotný, chceme pro něj tedy vnitřní podmínky. Pokud by měl do budoucna možnost chodit i ven, bude to skvělé. Hledáme pro něj domov spíše bez jiných domácích zvířat, není na ně zvyklý, a nevíme, jak by na ně mohl reagovat. Bubík potřebuje domů, a to co nejdřív.

Zájemci o adopci a záchranu Bubíka pište na utulek@tstabor.cz nebo volejte 773 791 322.