Auris

Předán do nového domova: únor 2023

Auris naslouchal zákonům ulice, slyšel všechna auta, která mu zkřížila cestu, nepřeslechl ani štěkot pobíhajících psů. To vše mu pomohlo přežít celý jeho dlouhý život. Ouška tedy využíval naplno, a ta jsou už trochu unavená a nemocná. Už neslyší, jen ticho. Nyní je v bezpečí, a tak si poprvé ve svém životě může dovolit neslyšet...

Auris je tak starý, že je zcela nevhodné jeho věk komentovat, ale řekněme, že kočka má devět životů a on je všechny využil naplno a další už mu nezbývají.

Auris je kocourek, u kterého již není bezpečné přistupovat k narkóze, a tak si musíme s pár věci poradit kreativně. Je to jemný kocourek, který se trochu víc bojí, ale poznává, že lidé jsou zdrojem hezkých věcí. Každý den zvládne péči o ouška, očistu a trochu mazlení. Také nám dělá radost, že nabírá potřebné gramy na váze a daří se mu lépe. Zázraky však čekat nemůžeme, protože na stáří lék neexistuje.

Hledáme pro něj domov, bezpečný a klidný, kde bez přístupu ven užije poslední měsíce svého života. Nepotřebuje toho příliš, teplo, klid, trochu bašty do bříška, občas pohladit a doživotní kapání oušek, aby ho nezlobila. Vše zájemce o adopci rádi naučíme, zasvětíme. Není to nic náročného.

Auris je ošetřený proti vnějším a vnitřním parazitům, označený mikročipem. Není kastrovaný ani očkovaný, ale není infekční pro ostatní kočičky. Byť nemáme vztah vyzkoušený, věříme, že může do adopce k jiné klidné a kastrované kočičce.

Hledáme anděla, který dokáže otevřít své srdce, byť možná jen na chvilku, a vpustit do něj našeho Auriska. Chceme, aby aspoň jednou za život poznal teplo, lásku a bezpečí DOMOVA. Dokážeme sobě a jemu splnit tento sen?

V případě zájmu o adopci Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život koťátku nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za focení děkujeme Radku Havlíčkovi vividfoto.cz.