Shopaholic Tess

Předán do nového domova: 8.2.2023

Když jste princezna, můžete cokoliv. Parfém od Dioru, oblečení od Armaniho, postroj od Huntera. Kam vkročíte, tam se Vám otevírají dveře dokořán. Vyhledávaná a žádaná, takové psí holčičky to mají prostě jednodušší. Krása, šarm, bohatství, ...

To vše že je hezké, ale že si lásku za peníze nekoupíte? Tak pozor, to platí tak na půl, protože adopcí Tessinky získáte tu největší psí lásku svého života.

ZDRAVOTNÍ STAV: Tessinka doléčuje zánět močového měchýře, to však procesu seznamování a případnému odjezdu do nového domova nebrání. Je očkovaná, ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům a označená mikročipem. Podmínkou adopce je její kastrace po aklimatizaci v novém domově.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Tessinka je úžasná holčička, miluje společnost člověka, hledá domov, kde bude nedílnou součástí rodiny, kde bude mít své místo nejen v srdci páníčka, ale také vedle jeho gauče a u jeho postele. Tessinka je princezna, a tak je zcela logické, že nic neničí, nekouše a je vzorně čistotná. Co se týče jiných pejsků, Tess je snášenlivá s ostatními pejsky i fenečkami, nedělá jí problém vyjít s jakýmkoliv pejskem, je to rozená diplomatka. Vztah k ostatním zvířátkům nemáme ozkoušen.

Tessinka touží po aktivním domově, kde procházky jsou milovány a cvičák je navštěvován. Tess se bude nesmírně ráda účastnit s páníčkem jakékoliv aktivity, kromě těch sportovních se moc ráda bude učit i hlavou a rozšiřovat své obzory.

V případě zájmu o adopci bullí princezny Tess Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech se psy. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život Tessince nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za shopping fotografie patří naše poděkování Radku Havlíčkovi vividfoto.cz.