Božský Baily – má všechno, co si můžeš přát

Předán do nového domova: únor 2023

Baily nám vyrazil dech, přijel a šokoval nás, úplně nás odzbrojil. A paf jsme pořád, i po desítkách těžkých, náročných, nekomfortních situacích, kterými si s námi prošel, jsme stále zcela paralyzované. Ptáte se proboha proč?

Baily je boží! Je tak fajn, jak jsme dlouho nezažili. Jste připraveni na ten neuvěřitelný výčet jeho vlastností? Tak se připravte a čtěte:

HLAVA: Baily je neskutečně vyrovnaný, klidný, přemýšlivý a uvážlivý pes. Jeho úchvatná corsí hlava není jen oku krásná, ale je prostě plně funkční! : - ) Baily zvažuje, hodnotí, vymýšlí.

POVELY: Sedne, lehne, přiběhne, dá pac, jen když na to pomyslíte. A co teprve, když to vyslovíte a dáte odměnu? Otevře se vám nekonečné pole možností, jaké triky a blbinky Bailyho naučit.

SRDCE: Miluje všechny lidi, bez rozdílu věku a pohlaví, miluje fenečky a chová se k nim jako dokonalý gentleman.

TĚLO: Ve svalnaté bulloidní skořápce je duše velkého a vyrovnaného psa. Splněný sen každého člověka, který chce nabušeného krasavce, ale bez extrémního nadbytku teriéříi energie, nebo naopak milovníka plemene cane corso, který chce však menší verzi.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Baily se hodí vlastně kamkoliv. Pod rukami pejskařů si zvykne na jakékoliv prostředí. V životě byl zvyklý na zázemí venku, ale bude rád i za přístup do domu či byt. Snaží se být čistotný, byť označit teritorium si jako správný samec zkusí. Nic neničí, svého pelíšku si váží. Milá fenečka v domácnosti mu bude skvělou kamarádkou. Psího brášku by si nepřál, ale s trochou tréninku dokáže negativně nereagovat ani na psí samce na procházkách. Jiná zvířátka nemáme vyzkoušená, ale na milovníka drůbeže nebo koček ho úplně neodhadujeme, bude tedy lepší, když v nové rodině jiná zvířátka nebudou. Na děti zvyklý není, ale větší a rozumné děti mu nijak nevadí. Přejeme si pro Bailyho úžasné psí lidi, kteří využijí jeho potenciál. Budou s ním pracovat, cvičit, učit se nové věci, cestovat, chodit do kaváren, na výlety. Otevřou mu celý svůj život a on si bude užívat aktivní život po boku svých nových majitelů.

ZDRAVOTNÍ STAV: Baily je zcela zdravý, kompletně očkovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům a označený mikročipem. Podmínkou adopce je kastrace po aklimatizaci v novém domově.

V případě zájmu o adopci božského Bailyho Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech se psy. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život Bailymu nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za fotografie patří naše poděkování Radku Havlíčkovi vividfoto.cz.