Zohan – kocouří kadeřník

Předán do nového domova: 21.7.2022

Život je někdy komedie na druhou, někým jste, někým chcete být a pak se to celé zamotá. Hlavní je ale ten dobrý konec a ten snad i našeho Zohana čeká.

Zohan je odhadem sedmiletý kocourek, nesmírně mazlivý a přítulný, miluje člověka a kontakt s ním. Dostal se k nám ve velmi zesláblém stavu a prapodivně ostříhaný nůžkami. Nyní je zcela fit a zdráv a srst mu dorůstá. K úplnému štěstí mu chybí nový domov.

ZDRAVOTNÍ STAV: Zohan je kastrovaný, plně očkovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům a označený mikročipem. Připraven odjet domů.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ? Zohan je vzorně čistotný, mazlivý a milý kocourek, hodí se do bytu i do domku se zahradou, s přístupem ven až po své adaptaci.

V případě zájmu o adopci Zohana Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočičkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život kocourkovi nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za super kocouří focení děkujeme Radku Havlíčkovi vividfoto.cz.

HISTORIE: Dne 17. 5. 2022 jsme do útulku přijali kocourka, který se pohyboval delší čas v lokalitě u Jordána a kterému se venku zjevně nedařilo, kocourek je kastrovaný, bez značení. Na několika místech těla je ostříhaný, důvod není zjevný. Kocourek je velmi unavený, trápí ho svrab v uších.

Hledáme původního majitele.
Majitel si kocourka může vyzvednout v návštěvní době útulku, s sebou občanský průkaz, očkovací průkaz kocourka, fotografie. Pobyt kočky v útulku je zpoplatněn, viz Ceník na našich webových stránkách.

Útulek Tábor
778 465 467