Pinky – mistryně světa v mazlení

Předán do nového domova: 18.6.2022

Některé kočičky jsou se vší úctou tak trochu nafoukané netykavky, některé jsou mazlivé a některé jsou mega, giga, tera mazlivé. :-) A takovouhle mistryní světa v mazlení je právě naše Pinky.

Pinky je mladičká, odhadem roční kočička, drobnější velikosti, zato s tím největším srdcem. Do adopce bude připravena odjet v polovině června, kastrovaná, kompletně očkovaná, ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům a označená mikročipem.

Jaký domov hledá? Pinky je vzorně čistotná, mazlivá a milá kočička, hodí se do bytu i do domku se zahradou, s přístupem ven až po své adaptaci.

V případě zájmu o adopci Pinky Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočičkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život holčičce nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za super růžové focení děkujeme Radku Havlíčkovi vividfoto.cz.

HISTORIE: Dne 13. 5. 2022 jsme přijali do útulku mladičkou neznačenou kočičku, která vyžadovala naši veterinární péči. Pohybovala se prý již delší dobu pod auty na Pražském sídlišti. Kočičku nyní čeká karanténa, léčení a spoustu lásky. Až bude připravena hledat domov, s radostí Vám ji představíme.

Hledáme původního majitele.
Majitel si kočičku může vyzvednout v návštěvní době útulku, s sebou občanský průkaz, očkovací průkaz kočičky, fotografie. Pobyt kočky v útulku je zpoplatněn, viz Ceník na našich webových stránkách.

Útulek Tábor
778 465 467