Paris – mazlivá módní ikona – zadaná

Předán do nového domova: 31.12.2020

Znáte to, obchoďáky, nákupy, je tam tolik věcí, které prostě musíte mít. Jsou tam lidé, je tam teplo, jídlo, zábava. A kdo miluje nákupy, kdo je módní ikonou a udává trendy? No přece Paris.

Paris je odhadem osmiletá kočička, mazlivá, jemná. Nechá se ošetřovat, jakkoliv s sebou manipulovat, je to předoucí klubíčko, které chce svou lásku rozdávat. Paris byla ikonou supermarketu Albert, porodila zde několik vrhů koťat, většina z nich nepřežila. Takový je úděl venkovních kočiček, které ničí nejsou. Paris byla přijata velmi nachlazená, se zánětem v očích, pekelnou rýmou a kašlem. Nyní už je Paris u nás, v pořádku a v bezpečí a uděláme vše pro to, abychom jí našli ten nejlepší domov.

Paris bude připravena odjet začátkem ledna, vykastrovaná, kompletně naočkovaná, ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům a označená mikročipem.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Paris je klidná, jemná, mazlivá a čistotná kočička, hodí se do bytu stejně jako do domku se zahradou s budoucím přístupem ven (po své adaptaci v novém domově).

Zájemci pište na utulek@tstabor.cz nebo volejte 778 465 467.

Za fotografie děkujeme Radkovi Havlíčkovi vividfoto.cz.