Xena a Gabriela – princezny bojovnice – zadané

Předán do nového domova: 3.1.2021

Za časů dávných bohů, hrdinných náčelníků a králů, neklidem zmítaná země zrodila hrdinku. Byla jí Xena, mocná princezna, zocelená žárem bitev. Síla... vášeň... nebezpečí. Její odvaha změní svět.

Xena a Gabriela - dvě princezny bojovnice, vyhrály boj všech bojů, boj se smrtí. Nalezeny byly v zoufalém zdravotním stavu, zamořené parazity, blechy, všenky, svrab, plné rýmy, kašle, s horečkou a s velmi malou šancí tenhle boj vyhrát. Poskytli jsme jim léčbu, koktejl vitamínů, teplo a lásku. Dvě holčičky ze tří vyhrály.

Sestřičky jsou odhadem tři měsíce staré, do adopce odjedou kompletně naočkované, ošetřené proti vnějším i vnitřním parazitům a označené mikročipem. Mohou do adopce odjet začátkem ledna, každá zvlášť či samozřejmě společně. :-)

Xena černo bílá kočička - v rezervaci
Gabriela bílo mourovatá kočička

JAKÝ DOMOV HLEDAJÍ: Xena a Gabriela jsou koťátka mazlivá, vrnivá a tvárná, pro svou povahu a čistotnost se hodí do bytu stejně jako do domku se zahradou s budoucím přístupem ven (po své kastraci). Podmínkou adopce je jejich kastrace po dovršení jejich pohlavní dospělosti.

Zájemci pište na utulek@tstabor.cz či volejte 778 465 467.

Za fotografie děkujeme kočičímu profíkovi Radkovi Havlíčkovi vividfoto.cz.