Rozkošná kotěcí dvojka

Předán do nového domova: 7. 1. 2021

Koťátka jak má být: hravá, akční, zlobivá a lumpačivá, zdravě sebevědomá, všechno prozkoumají, všude vlezou, všude vyskočí. Splňují veškeré charakteristiky slova kotě. :-)

Tyhle dvě sladké kuličky se narodily vesnické kočce na seníku, tak nějak vyrostly, maminka se starala, ale pak nastala zima a přišly dny temna. Mráz a hlad a nemoci na sebe nenechaly dlouho čekat. Prostě takový osud koťat z vesnice, jsou přece zvyklá, ona se o sebe postarají. Ne, nepostarají, to už víme, ona zemřou, koček je ale hodně, takže to je prostě "příroda".

Tady ale můžeme psát happyend. Byla jednou jedna zvířecí máma a vzala tyhle dva chlupáčky do tepla, zařídila jim kotěcí bydlení, vyléčila nemoci, odčervila a vykrmila. Z prskajících hromádek neštěstí se stala koťátka užívající si každý okamžik života. Nyní jsou koťátka připravena vyrazit domů.

JAKÝ DOMOV HLEDAJÍ: Koťátka jsou hravá a mazlivá, umí chodit na kočičí wc, jsou čistotná, hodí se do bytu i do domku se zahradou. Po své kastraci (po dovršení pohlavní dospělosti) mohou začít chodit i na kočičí špacírky kolem domu. Jsou mladá a tvárná, zvyknou si s nadsázkou na jakýkoliv domov, kde budou milovanými a opečovávanými tvory. Koťátka mohou do nového domova odjet společně nebo každé koťátko zvlášť.

Bílo-mourovatý - kocourek.
Bílo-zrzo-mourovatá - kočička.

Zájemci o adopci pište na utulek@tstabor.cz nebo volejte 778 465 467. Podmínkou adopce je jejich kastrace.

KOŤÁTKA SE NACHÁZEJÍ V DOČASNÉ PÉČI SVÉ ZACHRÁNKYNĚ, POMÁHÁME S HLEDÁNÍM DOMOVA.