Velvet – dokonalý kocouří dědeček

Předán do nového domova: 1.7.2022

Velvet je sametově jemný kocourek, který okouzlí jak dokonalým kožíškem a studánkovým pohledem, tak povahou, která je jemná a laskavá. Jeho blízkost je prostě intenzivně opojná. Je to výjimečný a nesmírně hodný stařičký kocourek.

ZDRAVOTNÍ STAV: Velvet je kastrovaný, zcela bezzubý, plně očkovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům a označený mikročipem. Svůj život si vybojoval, uzdravil se a nabral síly, ještě by rád něco krásného prožil. Doléčujeme pouze ranku na krku, ale vzhledem k tomu, že Velvet je ten nejhodnější pacient, mazání mastičkou by neměl být v nové rodině žádný problém. Velvet je prostě připraven odjet domů.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ? Velvet je vzorně čistotný, mazlivý a milý kocourek, hodí se do bytu i do domku se zahradou, s přístupem ven až po své adaptaci.

V případě zájmu o adopci Velveta Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočičkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život kocourkovi nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za super kocouří focení děkujeme Radku Havlíčkovi vividfoto.cz.

HISTORIE: Dne 8. 5. 2022 jsme přijali do péče dospělého nekastrovaného kocourka, polodlouhosrstého, bez značení. Kocourek je velmi nemocný, sužuje ho rýma a kašel, zánět očí i uší, svrab, bolavé zoubky a hnisavá rána na krku. Kocourek je na tom velmi špatně. Nyní ho čeká léčení a ošetřování, spousta lásky a doufání, že to zvládne.

Hledáme původního majitele.
Majitel si kocourka může vyzvednout v návštěvní době útulku, s sebou občanský průkaz, očkovací průkaz kocourka, fotografie. Pobyt kočky v útulku je zpoplatněn, viz Ceník na našich webových stránkách.

Útulek Tábor
778 465 467