Emička ♥ našla nový domov

Předán do nového domova: prosinec 2018

Emička ♥ našla nový domov.

Tahle mini fenečka vběhla na náměstí Mikuláše z Husi v Táboře na zahrádku mateřské školky. Dali jsme jí jméno Emička a jsou jí dva měsíce. Je to takový krásný mixík, vypadá jako biewer teriér x boloňský psík, bude to tedy bytový pejsek. Jelikož je to roztomilé miminko hodí se do rodiny s hodnými dětmi i jinými pejsky. Jako každé štěně bude potřebovat výchovu a výcvik.

Má zatím problémy s koordinací pohybu a často si počůrává zadní nožičky, které je tedy třeba často omývat. Někdy se motá v kruhu a je zatím v pozorování, abychom zjistili, zda nemá nějaké neurologické problémy. Občas špatně odhadne vzdálenost, hledá předměty před sebou a působí zmateně. Nevíme s jistotou, zda plnohodnotně vidí. Vše může být spíše propojeno s neurologickým problémem, kterému ještě musím přijít na kloub a nebo se špatnou péči v minulosti. Také se nabízí možnost propojení s určitou formou separační úzkosti a stereotypního chování. Když přišla byla velmi vyhublá a slabá, tedy nyní nabírá sílu a vypadá to, že s tím se i lepší její psychický stav. Snad by i v láskyplném domově odbourala některé problém a mohla by to být zdravá slečna, ale prostředí útulku pro ní není ideální a potřebovala by rychle najít nový domov.

Již by mohla vyrazit do nového domova, ale k majiteli, který jí zajistí potřebnou veterinární péči (buď na Veterinární klinice Karakal nebo budeme vyžadovat kontakt na ošetřující lékaře, ke kterému se nový majitel ihned po adopci přihlásí). Je třeba jí pozorovat a případně brzy zajistit vyšetření, aby se lépe odhalilo, zda nemá nějaké vážnější potíže. Jinak je veselá, hravá, plná energie, chuti do jídla i do života.

Vážní zájemci o adopci volejte na číslo 773 791 322. Telefonicky se domluvíme na návštěvě a na tom, jak musí být o Emičku postaráno.