Maggie – našla nový domov

Předán do nového domova: prosinec 2018

Maggie - našla nový domov.

Maggie je pět měsíců stará a moc šikovná fenečka. Ráda naslouchá, následuje, pozoruje a učí se. První dny to byla pořádná divoška, uličnice a naprostý čertík. Měli jsme strach že to s ní kvůli tomu, že nebyla ideálně vedená a vychovávaná bude těžké. Ale ukázalo se, že opak je pravdou. Tahle magická holčička rychle chápe, učí se a každý den je šikovnější. Je to samozřejmě štěňátko, tedy když nebude mít pohyb a zábavu, bude si vynucovat pozornost, okusovat ruce a prostě jako každé malé dítě zlobit, ale pokud se jí člověk věnuje, je úžasná, soustředěná a pozorná. Její pohled každého rychle učaruje a bude velmi věrnou společnicí.

Určitě se hodí k aktivním lidem, kteří jí zajistí pohyb, výchovu, výcvik, aby získala správný základ do života a mohla být jednoho dne fenou, kterou vám budou všichni sousedi závidět. Potřebuje co nejdříve poznat všechny věci, které bude do života potřebovat - jízdu autem či vlakem, výtah, město, jiné pejsky (s nimi samozřejmě vychází skvěle, protože je to prostě ještě štěndo), ostatní zvířata a tak dále. Vhodná je také do rodiny s dětmi, se kterými budou společně vyrůstat a bude jim láskyplnou chlupatou sestřičkou ♥.

V dospělosti bude velkého vzrůstu, asi se jedná o křížence labradorského retrívra a německého ovčáka. Byl by pro ní tedy ideální baráček za zahradou nebo větší byt, ale u aktivních lidí, kteří ji budou brát na výlety.

Zájemci o Maggie volejte 773 791 322.