Sára – černá ušanda – německý ovčák

Předán do nového domova: březen 2019

Sára je drobnější fenečka německého ovčáka v provedení slim fit - je velmi hubená, potřebovala by tak pět kilo nabrat, ale je možné, že to už ani moc nepůjde. Žravá je hodně, ale její konstituce je prostě taková a svůj vliv bude hrát i její věk. Povahově je přátelská, ráda se nechá se pohladit, po seznámení i mazlivá. Její pozornost spolehlivě zaujmete nějakou ňamkou. Za pamlsky je velmi snaživá a šikovná. Sára dobře vychází s jinými psy, fenami i kočkami, také má ráda malé děti, ke kterým je velmi opatrná a hodná. Sára byla zvyklá na život v bytě, ale jistě by nepohrdla ani zahrádkou u baráčku se spaním v teple (není nasrstěná a vzhledem k věku již bude potřebovat teplo domu).

Sára měla teď posledních pár měsíců dost těžký život. Smrt páníčka, pak nový majitel, který se o ní dobře nestaral. Pak útulek a další majitel, kde to bohužel také nebylo to pravé a tak skončila u nás. Sárinka už se stabilizovala, je naočkovaná, ošetřena proti parazitům, načipovaná a může vyrazit do nového domova.

Sára byla narozena v říjnu 2010, nemá jediný šedivý chloupek nebo známky rezavění. Zoubky má také pěkné, ale na očkách je už někdy vidět ten zkušený psí pohled.