Cheirón – moudrý učitel


pohlaví

6 měsíců

17 cm

1 kg

čip

kastrován

Cheirón je odrostlé koťátko, půlroční chlapeček, který se narodil a vyrostl ve firemním areálu. Od mala musel být moc šikovný, aby čelil městským nástrahám, aby přežil. Cheirón je miloučký, mazlivý kluk, zpočátku se bojí, potřebuje k osmělení chviličku času, pak ale samou radostí válí sudy a nastavuje bříško k hlazení.

Jeho maminka Rheia
www.utulektabor.cz/105c/

Jeho bráška Zeus
www.utulektabor.cz/107c/

ZDRAVOTNÍ STAV: Cheirón je připraven vyrazit do svého nového domova, kompletně naočkovaný, kastrovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům a označený mikročipem.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Domov plný lásky, porozumění, péče a zodpovědného přístupu. Hodí se do bytu i do domku se zahradou, s přístupem ven až po své adaptaci. Vztah k ostatním kočičkám předpokládáme dobrý.

Máte-li o adopci zájem, pošlete na e-mail utulek@tstabor.cz základní informace o Vás – nacionále, kontakt, adresu, kde by Cheirónek bydlel, důležité info o své rodině, dětech, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život chlapečkovi nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za fotografie děkujeme vrchnímu kočičímu fotografovi Radku Havlíčkovi vividfoto.cz.

HISTORIE: Dne 24. 11. 2021 jsme do naší péče přijali mladého kocourka, který se potuloval po areálu v Klokotech. Nyní ho čeká karanténa a veterinární péče. Až bude připraven k adopci, rádi Vám ho představíme. Útulek Tábor 778 465 467

Výška a váha je orientační. Věk je odhadován veterinárním lékařem.


informace o zvířeti

jméno
Cheirón
evidenční číslo
106C
pohlaví
plemeno
kočka domácí
značení
čip
výška
17 cm
váha
1 kg
věk
6 měsíců
kastrace
kastrován
povaha
milý, mazlivý, klidný

informace o nálezu zvířete

datum nalezení
24.11.2021
místo nalezení
Klokoty Tábor