Rheia – matka bohů

Předán do nového domova: 29.1.2022

Rheia je mladičká kočička, odhadem dvouletá, která žila ve firemním areálu, dostávala zde najíst i napít, rodila zde koťata a živořila. Kočky nezvládnou všechno, jak se posměšně často říká, a i Rheie a jejím dvěma dětem se přestalo časem dařit. Dočkaly se pomoci a přijely k nám.

Rheia je nesmírně vděčná kočička, milá a mazlivá, zvládá jakoukoliv manipulaci i ošetřování, je naprosto čistotná a tichá. Náš holčičí mourovatý poklad.

Její synové Zeus a Cheirón
www.utulektabor.cz/106c/
www.utulektabor.cz/107c/

ZDRAVOTNÍ STAV: Rheia je připravena vyrazit do svého nového domova, kompletně naočkovaná, kastrovaná, ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům a označená mikročipem.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Domov plný lásky, porozumění, péče a zodpovědného přístupu. Hodí se do bytu i do domku se zahradou, s přístupem ven až po své adaptaci. Vztah k ostatním kočičkám předpokládáme dobrý.

Máte-li o adopci zájem, pošlete na e-mail utulek@tstabor.cz základní informace o Vás – nacionále, kontakt, adresu, kde by Rheia bydlela, důležité info o své rodině, dětech, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život holčičce nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za fotografie děkujeme vrchnímu kočičímu fotografovi Radku Havlíčkovi vividfoto.cz.

HISTORIE: Dne 24. 11. 2021 jsme do naší péče přijali dospělou kočičku, která se potulovala po areálu v Klokotech. Nyní ji čeká karanténa a veterinární péče. Až bude připravena k adopci, rádi Vám ji představíme. Útulek Tábor 778 465 467