Zeus – nebeský kocourek

Předán do nového domova: 15.1.2022

Zeus je odrostlé koťátko, půlroční chlapeček, který se narodil a vyrostl ve firemním areálu. Od mala musel být moc šikovný, aby čelil městským nástrahám, aby přežil. Zeus je miloučký, mazlivý kluk, zpočátku se bojí, potřebuje k osmělení chviličku času, pak ale samou radostí válí sudy a nastavuje bříško k hlazení.

Jeho maminka Rheia
www.utulektabor.cz/105c/

Jeho bráška Cheirón
www.utulektabor.cz/106c/

ZDRAVOTNÍ STAV: Zeus je připraven vyrazit do svého nového domova, kompletně naočkovaný, kastrovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům a označený mikročipem.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Domov plný lásky, porozumění, péče a zodpovědného přístupu. Hodí se do bytu i do domku se zahradou, s přístupem ven až po své adaptaci. Vztah k ostatním kočičkám předpokládáme dobrý.

Máte-li o adopci zájem, pošlete na e-mail utulek@tstabor.cz základní informace o Vás – nacionále, kontakt, adresu, kde by Zeus bydlel, důležité info o své rodině, dětech, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život chlapečkovi nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za fotografie děkujeme vrchnímu kočičímu fotografovi Radku Havlíčkovi vividfoto.cz.

HISTORIE: Dne 26. 11. 2021 jsme do naší péče přijali mladého kocourka, který se potuloval po areálu v Klokotech. Nyní ho čeká karanténa a veterinární péče. Až bude připraven k adopci, rádi Vám ho představíme. Útulek Tábor 778 465 467