Šedivka – našla nový domov

Předán do nového domova: prosinec 2018

Šedivka - našla nový domov

Před dvěma měsíci našla nový domov kočička Šedivka. Je to miláček, je mazlivá, čistotná, na psa ze začátku hodně syčela ale teď už je to ok, s dětmi nemá problémy. Ale nezvykla si na ostatní kočky. Bohužel šla do rodiny, kde už jiné kočičky žijí a nepovedlo se je spolu naučit fungovat. Proto musí Šedivka hledat domov jako kočičí jedináček.

Šedivka je na domácí kočky hodně agresivní, občas teče i krev. Situace došla tak daleko, že musí kočičky oddělovat od sebe. Menší z domácích koček se začala počůrávat do vany a na gauč a celou situaci špatně snáší.
Šedivka je dle názoru majitelky hluchá, ale ještě není po vyšetření na veterině, to se tedy dozvíme v příštím týdnu. Ale předpoklad je, že by tedy měla hledat domov spíše v bytě.

Jsou jí asi tři roky a je kastrovaná.

Šedivka není umístěna v útulku, ale je stále u paní Filipčíkové doma. Pokud byste mohl někdo Šedivce nabídnout nový domov, aby nemusela zpět do útulku, zavolejte přímo majitelce 731 770 558.

Původ:
Kočičku našla Městská policie Tábor a převezla na Veterinární klinika Karakal (26. 8.). Vypadalo to, i že se podařilo najít majitele, ale bohužel si pro ni nikdo nepřišel. Dnes (11. 9.) byl převezena kočička k nám.