Jenny – křehká čivava – našla nový domov.

Předán do nového domova: červenec 2018

Našla nový domov.

Organizace "Se psem mě baví svět", často zachraňuje pejsky z krutých míst, která lze těžko nazvat jinak, než psím peklem na zemi. Jenny v jednom takovém pekle žila, celých osm let svého života. Daň kterou za to zaplatila, je opravdu vysoká. Nevěří lidem a čeká od nich vždy jen to nejhorší. Jenny už je u nás dlouhé týdny a její stav se neposouvá správným směrem. Pokroky dělá, ale jsou pomalé a chtěli bychom pro ní co nejklidnější prostředí, kde by se nemusela bát. Potřebuje domov, velmi šikovného kynologa, který s ní zvládne pracovat. Celý život žila s jinými psy a fenami, hodila by se tedy do smečky nebo alespoň aby měla jednu kámošku nebo kámoše, který by jí pomohl přenést se přes její strach. Je šance, že se na jiného pejska upne a naučí se ho následovat. V útulku sice nekopírovala chování pejsků, ale doma vše funguje o dost lépe.

Stále jsme doufali, že Jenny půjde do nabídky k adopci, až bude lépe připravená, bude zvládat vodítko, nafocená na procházce, ale bohužel se to asi nestane. Jenny je zcela upřímně zlomené zvíře s panickou hrůzou z kontaktu s lidmi. Nebojí se kousat a když má kam, zaleze a už jí člověk neuvidí. Brzy však pochopila, že spát ve vlastních bobcích je hnus, tedy se naučila chodit na podložku.

Koho tedy hledáme? Člověka, který miluje čivavky, krysaříky a jejich křížence, má ideálně již jiného pejska či fenečku (není podmínkou) a chce zachránit Jenny. Člověka, který jí bude oporou, nebude na ní tlačit, bude mít zajištěný prostor, kde se Jenny bude moct volně pohybovat, ale nebude mít možnost schovat se za skříň.

Jenny čeká u nás v útulku a prostě potřebuje svého anděla. Jenny dostane na cestu její léky, jednorázové podložky a trochu bašty - granulky jí vzhledem k malému počtu zoubků moc nejdou a je tedy spíše na konzervy. Zájemci prosím volejte +420 773 791 322.