Adam a Eva

Předán do nového domova: 15.3.2020

Adam a Eva jsou čivavy, které k nám rozhodně nepřišly z ráje. Jejich domovem byla peklo jménem množírna, ze které byli zachránění organizací Se psem mě baví svět http://www.sepsemmebavisvet.cz/ a umístěni k nám do útulku.

Adámek (krátkosrstý) je starší pejsek, odhadem 8 let, Evička (dlouhosrstá) je mladší, 5 let, a jako správná žena také mnohem krásnější než její mužský protějšek. Adámek s Evičkou jsou na sebe fixovaní, rádi bychom, pokud to jen bude možné, aby odjeli do nového domova společně. Oba jsou v kontaktu s člověkem opatrní, je vidět, že s nimi bylo hrubě zacházeno. Po seznámení jsou mazliví, veselí a užívají si života. Rádi běhají po výběhu a prozkoumávají svět. V pelíšku se k sobě mačkají a užívají si pohodlí peřinek. Jsou čistotní, pokud nemají možnost vykonat potřebu venku, využijí podložku.

ZDRAVÍ: Jako první podstoupili operaci zoubků, které byly v katastrofálním stavu. Dlouho pak ještě brali antibiotika na zanícené dásně. Nyní jsou již zcela v pořádku a zvesela si chroupou granulky. Jsou naočkovaní a označení mikročipem. Jejich kastrace je naplánována na naší veterinární klinice Karakal koncem března, na tu by však již mohli dorazit z pohodlí nového domova. Náklady za kastraci budou novému páníčkovi uhrazeny organizací Se psem mě baví svět.

JAKÉHO HLEDAJÍ PÁNÍČKA: Adámek s Evičkou jsou nenároční pejsci, kteří bez problému zapadnou k případným jiným psím, kočičím a dalším zvířátkovým kamarádům. Hledají domov plný lásky, ve kterém budou mít možnost vynahradit si utrpení dosavadního života. Samozřejmě jsou vhodní pouze do bytu či do vnitřních prostor domu.

Zájemci pište již nyní na utulek@tstabor.cz nebo volejte 773 791 322.

Za fotografie děkujeme Radkovi Havlíčkovi vividfoto.cz.