Stella

Předán do nového domova: 21.3.2020

Stellinka je správná mladičká rošťanda plná energie, která miluje lítání po výběhu, procházky a mazlení. Troufneme si říct, že její dosavadní život nebyl příliš růžový, při přivolání sice přijde k člověku, ale rovnou se již "pro jistotu" plazí, ukazuje bříško a čeká trest. Při prudším pohybu uskakuje a kňučí. Je na ni v těchto chvílích velmi žalostný pohled. Umí sedni, jinak se jí bohužel nikdo nijak nevěnoval, musela mít velmi prázdný psí život. Přitom je to taková božská holka, která se toho v novém domově tolik naučí.

Stelle je jeden rok, je odčervená, naočkovaná a označená mikročipem. Připravená konečně poznat správný psí život. Podmínkou adopce je kastrace v novém domově.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Stella má hodně energie, může odejít jen do takového domova, kde se jí budou páníčci náležitě věnovat - dlouhé procházky, běhání, psí sporty, poslušnost a jiné. Do teď se jí nikdo příliš nevšímal, a proto potřebuje upevnit laskavým pozitivním způsobem základní výcvik. Jakákoliv hrubost je vzhledem k její psychické křehkosti vyloučena. Je čistotná, hodí se do bytu i do domu se zahradou (s bydlením uvnitř domu s páníčky). S ostatními pejsky v útulku přes kotce vychází dobře - očuchá se s nimi a jde si po svém. Mohla by tedy do adopce k jinému pejskovi, náležité obezřetné seznámení je však nutností. Vztah ke kočičkám či jiným zvířatům jsme neměli možnost posoudit. K dětem ji pro její až zbrklou akčnost můžeme doporučit jen k těm odrostlejším.

Zájemci pište na utulek@tstabor.cz či volejte 773 791 322.

Za fotografie děkujeme Radkovi Havlíčkovi vividfoto.cz.