Charizard – kocourek nejvyšší úrovně

Předán do nového domova: 27.4.2022

Charizard je čarovný kocourek nejvyšší úrovně. Žádný Charmander, který chce vodit za ručičku a ukazovat svět. Chari je sebejistý macek, který už ví, co chce a co nechce. Rád se pomazlí, miluje člověka a hlavně to, že dává jídlo. Je to šelmička divoká s ohnivou povahou, která zahřeje opuštěné lidské srdce.

Je to světa znalý kocour, a proto hledá domov, kde bude mít po aklimatizaci přístup ven. V bytě by se začal brzy nudit a nedařilo by se jeho psychice. Bude i velmi úspěšným myšilovem, má jak svaly, tak čáry a na nezvané hlodavce snadno vyzraje. Možná i nejen na ně. : - )

ZDRAVOTNÍ STAV: Chari je kastrovaný, očkovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům a označený mikročipem. Připraven odjet domů bude v polovině dubna.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Chari hledá rodinný domek, s budoucím přístupem (po aklimatizaci) ven. Je to akční a dravý Pan kocour, vztah k ostatním kočičkám či jiným zvířátkům nemáme ozkoušen.

V případě zájmu o adopci Chariho Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život zrzkovi nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za fotografie patří naše poděkování Radku Havlíčkovi vividfoto.cz.

HISTORIE: Dne 12. 3. 2022 jsme přijali do naší péče nekastrovaného kocourka bez značení s abscesem na krku. Kocourek je velice mazlivý, zvyklý na život s člověkem. Pokud se nám nepodaří vrátit kocourka domů, čeká nás nyní léčení, mazání, čištění a spousta antibiotik. Myslete na něj.

Hledáme původního majitele.
Majitel si kočičku může vyzvednout v návštěvní době útulku, s sebou občanský průkaz, očkovací průkaz kočičky, fotografie kočičky. Pobyt v útulku je zpoplatněn, viz Ceník na webových stránkách.

Útulek Tábor
773 791 322