Malfurion – noční elf

Předán do nového domova: 22.3.2022

Malfík je podle veterinárního odhadu úplné miminko, tříměsíční štěňátko, nepopsaný list papíru. Malfík je kříženec ovčáckého typu, klidné vyrovnané povahy, přemýšlivý a nesmírně učenlivý. Umí chodit na vodítku, zvládá jakoukoliv manipulaci, je velice přátelský, miluje všechny a všechno.

ZDRAVOTNÍ STAV: Malfík je ošetřený proti vnějším a vnitřním parazitům, označený mikročipem a očkovaný. Je připraven začít svůj život. Podmínkou adopce je kastrace po dovršení jeho pohlavní dospělosti.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Hledá aktivní lidi, kteří vědí, jak vychovat štěně, a jsou ochotni tím projít. Potřebuje milující a vyrovnané páníčky, kteří s ním budou chodit do psí školičky, podnikat výlety, kteří se s ním budou do úmoru mazlit a považovat ho za člena rodiny.

V případě zájmu o adopci Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech se psy. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život Malfíkovi nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

HISTORIE: Dne 14. 3. 2022 jsme přijali z nám. Přátelství štěněcí mimčo, chlapečka, bez značení, s modrým obojkem. Kloučka prozatím trápí špatné zažívání, nejspíš snědl něco špatného, jdou z něj prapodivné kousky látek. Nás však více trápí jeho psychický stav, bojí se prozatím i vlastního stínu.

Hledáme původního majitele.
Majitel si pejska může vyzvednout v návštěvní době útulku, s sebou občanský průkaz, očkovací průkaz pejska s číslem mikročipu. Pobyt v útulku je zpoplatněn, viz Ceník na webových stránkách.

Útulek Tábor
773 791 322