George – šarmantní mourek


pohlaví

5 let

28 cm

4 kg

čip

kastrován

Tak takovéhleho šviháka jsme tu ještě neměli. Nelze mu odolat, šarmu má na rozdávání, osobité kouzlo z něj úplně čiší. Nejenže je nádherný, on je i dokonalý mazel. Kdo adoptuje, neprohloupí. Kocourek George je unikátní nabídka. What else?

ZDRAVOTNÍ STAV: George je odhadem pětiletý kocour, kompletně naočkovaný, kastrovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům, označený mikročipem.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: George je mazlivý, pořádný, čistotný kocourek, bude rád za domov v bytě i v domku se zahradou s budoucím přístupem ven (po své adaptaci). Soužití s jinými kočičkami by mělo být v pořádku. U nás je ve společném výběhu s dalšími kočičkami.

Máte-li o adopci zájem, pošlete na e-mail utulek@tstabor.cz základní informace o Vás – nacionále, kontakt, adresu, kde by George bydlel, důležité info o své rodině, dětech, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život kocourkovi nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za fotografie děkujeme vrchnímu kočičímu fotografovi Radkovi Havlíčkovi vividfoto.cz.

HISTORIE: Dne 29. 9. 2021 jsme přijali z veterinární kliniky dospělého kocourka v nepěkném stavu, vyhublý, s prapodivnou srstí. Nyní je léčen antibiotiky a uvidíme, jak se jeho stav bude vyvíjet. Čeká ho u nás karanténa a léčení. Držte mu pěsti. Hledáme původního majitele. Útulek Tábor 778 465 467

Výška a váha je orientační. Věk je odhadován veterinárním lékařem.


informace o zvířeti

jméno
George
evidenční číslo
92C
pohlaví
plemeno
kočka evropská
značení
čip
výška
28 cm
váha
4 kg
věk
5 let
kastrace
kastrován
povaha
mazlivý, pohodový, čistotný

informace o nálezu zvířete

datum nalezení
29. 9. 2021
místo nalezení
Veterinární klinika Karakal Tábor