Olivie – neonová múza – výstavní vořech


pohlaví

7 let

45 cm

8 kg

čip

nekastrován

Kam bychom se poděli bez múz a inspirace? Jak by náš svět vypadal, kdyby umělci neměli nápady? Zbylo by nám jen pusté, jednotně šedé místo, a to by byla veliká škoda a nuda. Když Vás múza políbí, dokážete v životě realizovat cokoliv. A když je tou múzou naše sladká Olivie, které byla inspirací energická Olivia Newton-John, dá se očekávat i zápletka muzikální, barevná, neonová, kýčovitě osmdesátková, což vždy najde své milovníky.

Naše Olivie je zárukou jemné energie, šťavnaté osobnosti plné zábavy a elánu. Je to vždy a opravdu vždy pozitivně naladěná psí slečna s hromadou nápadů a životní inspirace. Má ráda asi vše a všechny, moc ji baví svět, který objevila, a po opatrném prozkoumání se do každé aktivity pouští naplno. Jedná se o výstavní unikát, zcela originální kříženku všeho možného a díky tomu je prostě neuvěřitelně krásná na těle i na duši.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Olivie by chtěla být hodně se svými páníčky. Není příliš samotářská a chce být součástí všeho. Byl by z ní skvělý office dog, celodenní společnice a taková canisterapeutka pro všechny. Nemá nic proti společnosti jiných psů, fen či hodných dětí. Jediné, co jí vadí, je nedostatek společnosti nebo zavřené dveře, ale samotu už se učí zvládat a chvilku dokáže vydržet počkat. Užilo by ji na nějaké blbinky, psí triky, agility, tanečky či cokoliv kreativního.

ZDRAVOTNÍ STAV: Olivie je naočkovaná, ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům a označená mikročipem. Podmínkou adopce je kastrace po aklimatizaci v novém domově. Zdravotně je na tom dobře, trápí jí pouze polštářky u tlapek, které musí ochodit. Celý život byla zavřená v bytě, a tak nebyly její nožičky zvyklé na tvrdou zem. Musí zatím chodit hlavně po trávě na krátké procházky. Časem si polštářky zvyknou a ztvrdnou. Do budoucna musí nový páníček počítat s veterinárním ošetřením zoubků. Není to nic hrozného, ale bude třeba s tím počítat.

V případě zájmu o adopci Olivie Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech se psy. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život Olince nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za fotografie patří naše poděkování Radku Havlíčkovi vividfoto.cz.

Výška a váha je orientační. Věk je odhadován veterinárním lékařem.


informace o zvířeti

jméno
Olivie
evidenční číslo
8J
pohlaví
plemeno
výstavní vořech
značení
čip
výška
45 cm
váha
8 kg
věk
7 let
kastrace
nekastrován
povaha
Je to vždy a opravdu vždy pozitivně naladěná psí slečna s hromadou nápadů a životní inspirace.

informace o nálezu zvířete

datum nalezení
22.1.2023
místo nalezení
Nám. Přátelství, Tábor