Gamora – úchvatná rotvajleří madam

Předán do nového domova: 29.7.2023

Přirozená, nezávislá, rozvážná, silná, vůdčí, milá a naprosto odzbrojující Gamora. Je to holka se silným jménem, ale říkáme jí prostě Gami, což nám připomíná gumového medvídka. Což ona na jednu stranu je, na druhou dokáže bojovat za své názory a principy, ale s pozitivním přístupem je vždy otevřená diskusi a diplomatické debatě. K cizím lidem je vlídná, ale nepotrpí si na důvěrnosti, když Vás však pozná, rozvrtí ten svůj rotíkový zadeček v rytmu samby a radost z ní přímo tryská.

Má moc milé a upřímné oči, které Vám vždy otevřeně říkají, jak se cítí, zda se bojí a co by potřebovala. Na vodítku chodí úplně ukázkově, venku je klidná a nezajímá se o lumpárny v okolí. Nerozhodí ji děti, kola ani jiní psi. Dobře vychází nejen s jinými psy, ale i s fenami, ale je zvyklá být boss a dělat ramena, tedy si s ní rozumí submisivnějšími jedinci. Ve psí smečce ona udává tempo a určuje, kolik pozornosti může páníček věnovat ostatním, hlídá hračky a všechno dění. Je vzorně čistotná, váží si svého pelíšku i hraček a na nějaké demolice už jí neužije. A když jsme u těch hraček, ty moc miluje, obzvláště pokud pískají, šustí a kladou odpor.

ZDRAVOTNÍ STAV: Gami je výstavní rotvice, na svůj věk aktivní a odolná madam, se srdcem jako zvon a krví naprosto v normě. Je kompletně očkovaná, ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům, kastrovaná a označená mikročipem.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Gami se hodí do rodiny, která hledá silného a osobitého psa s názorem. Hledá lidi, kteří jí pomazlí, budou si užívat její každodenní pohodovost, ale dokáží i správně odhadnout, jaké situace je třeba řešit opatrně a s rozvahou.

Vztah s jinými zvířaty nemáme vyzkoušený, ale nebude asi ani lovec, ani milovník fauny. Není náročná ohledně bytové dispozice, nepotřebuje zasklený balkón ani výhled na údolí, chce prostě jen domov a hledá ty správné lidi, se kterými pak půjde kamkoliv. Pokud bude Gamora Vaše krevní skupina, a v jejím případě nejde o plemeno, ale o něco mezi páníčkem a psem, pak se Vám zaryje tak hluboko do srdce, že ji nebudete chtít nikdy pustit ze svého života.

V případě zájmu o adopci rotvinky Gamory Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech se psy. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život Gamince nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu. Pouze v případě, že nemáte možnost napsat e-mail, volejte 778 465 467.

Za úchvatné ateliérové fotografie patří naše poděkování Radku Havlíčkovi vividfoto.cz.
Za duhový šáteček děkujeme hundo.cz/.