Gamora – úchvatná rotvajleří madam s trochou testosteronu


pohlaví

8 let

62 cm

38 kg

čip

nekastrován

Přirozená, nezávislá, rozvážná, silná, vůdčí, milá a naprosto odzbrojující Gamora. Je to holka se silným jménem, ale říkáme ji prostě Gami, což nám připomíná gumového medvídka. Což ona na jednu stranu je, na druhou dokáže bojovat za své názory a principy, ale s pozitivním přístupem je vždy otevřená diskusi a diplomatické debatě. K cizím lidem je vlídná, ale nepotrpí si na důvěrnosti, když Vás však pozná, rozvrtí ten svůj rotíkový zadeček v rytmu samby a radost z ní přímo tryská. Má moc milé a upřímné oči, které Vám vždy otevřeně říkají, jak se cítí, zda se bojí a co by potřebovala. Na vodítku chodí úplně ukázkově, venku je klidná a nezajímá se o lumpárny v okolí. Nerozhodí ji děti, kola ani jiní psi. Dobře vychází i s fenami, ale je zvyklá být boss a dělat ramena, tedy si s ní rozumí submisivnějšími jedinci. Ve psí smečce ona udává tempo a určuje, kolik pozornosti může páníček věnovat ostatním, hlídá hračky a všechno dění. Je čistotná, ale některé věci si potřebuje označkovat, váží si svého pelíšku i hraček a na nějaké demolice už jí neužije. A když jsme u těch hraček, ty moc miluje, obzvláště pokud pískají, šustí a kladou odpor.

ZDRAVOTNÍ STAV: Gami je zdravá holka, která nabírá svalovou hmotu a shazuje nadbytečný tuk, brzy z ní bude výstavní rotvice. Po nějakých šarvátkách má jizvičky po těle a poškozený ušní boltec, ale vypadá to, že s trochou péče a čištění ouška to nebude nic vážného. Je očkovaná, ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům a označená mikročipem. Podmínkou adopce je kastrace po aklimatizaci v novém domově.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Gami se hodí do rodiny, která hledá silného a osobitého psa s názorem. Hledá lidi, kteří jí pomazlí, budou si užívat její každodenní pohodovost, ale dokáží i správně odhadnout, jaké situace je třeba řešit opatrně a s rozvahou. Třeba taková návštěva veterináře a složitější manipulace je nutná dělat s náhubkem. Gamorka není žádný terminátor, ale zavrčí si, ukáže zub, aby dala najevo, že ji něco bolí. Na druhou stranu dokáže pro svého pána vydržet hodně a snaží se neprotestovat, ale cizímu člověku by se nežinýrovala vysvětlit, kde jsou její hranice. Doporučujeme ji pouze k jemným psům podobné velikosti a do rodiny bez dětí. Vztah s jinými zvířaty nemáme vyzkoušený, ale nebude asi ani lovec, ani milovník fauny. Není náročná ohledně bytové dispozice, nepotřebuje zasklený balkón ani výhled na údolí, chce prostě jen domov a hledá ty správné lidi, se kterými pak půjde kamkoliv. Pokud bude Gamora Vaše krevní skupina, a v jejím případě nejde o plemeno, ale o něco mezi páníčkem a psem, pak se Vám zaryje tak hluboko do srdce, že ji nebude chtít nikdy pustit ze svého života.

V případě zájmu o adopci rotvinky Gamory Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech se psy. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život Gamince nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za úchvatné ateliérové fotografie patří naše poděkování Radku Havlíčkovi vividfoto.cz.
Za duhový šáteček děkujeme hundo.cz/.

Výška a váha je orientační. Věk je odhadován veterinárním lékařem.


informace o zvířeti

jméno
Gamora
evidenční číslo
6 J
pohlaví
plemeno
rotvajler
značení
čip
výška
62 cm
váha
38 kg
věk
8 let
kastrace
nekastrován
povaha
milá, vůdčí, nezávislá, statečná

informace o nálezu zvířete