Princezna Aurora – zamluvená

Předán do nového domova: 27.3.2023

Aurorka má již svůj domov vybraný a jakmile to bude možné, odjede do něj.

Někdy to tak bývá, dostanete jméno, ale prostě se neuchytí. Lidé Vám říkají jinak a občas se i diví, když zjistí, že máte jiné jméno. Takové to má i princezna Aurora. Že nevíte, která to je? No právě. Naší Aurince říkáme také různě a pro její místy "růžový" kožíšek se oslovení Růženko přímo nabízí, takže mu také neunikne.

Podstatné je však to, že na jménu nezáleží, pokud se milé, mazlivé, sladké a něžné kočičce, jakou Aurora je, dostává královského zacházení. Svoji cestu za luxusem si zasloužila a po životu na ulici už pro ni nechceme nic víc, než to nejlepší, maximum, no prostě vše, co si bude její výsost přát.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Je to jemná kočička, která potřebuje čas k průzkumu a hledá klidný domov bez malých dětí nebo nonstop řvoucího metalu. Prostě pohodu a trpělivé lidi, kteří chtějí jemný předoucí kolovrátek. Hodí se spíše pro život na zámku, ale bude jí dobře i v bytě bez přístupu ven. Možná by časem, až trochu povyroste a najde sebevědomí, ocenila přístup ven. Zatím je však pro venkovní svět příliš křehká a nepřipravená. Je bez výjimek čistotná a využívá kočičí záchod.

ZDRAVOTNÍ STAV: Aurora bude připravena odjet do adopce v týdnu od 27. 3. 2023 kompletně naočkovaná, ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům, označená mikročipem a kastrovaná. Seznamovací návštěvy již mohou probíhat.

V případě zájmu o adopci Aurory Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život Aurorce nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu. Pouze v případě, že nemáte možnost napsat e-mail, volejte 778 465 467.

Za sladce růžové focení děkujeme Radkovi ♥ www.vividfoto.cz ♥