ALF – vrtivý společník

Předán do nového domova: 15.10.2020

Alf je mladý, odhadem dvouletý pejsek. Je to veselý, vrtivý a milý kluk, který moc rád chodí na procházky. Baví ho být aktivní a v pohybu, nuda není pro něj. Nechá se pochovat a rozdává u toho pusinky o sto šest. :-) Moc rád se kamarádí s menšími pejsky, doslova je zbožňuje, na obry štěká. Musí je přece držet dál od sebe. :-)

ZDRAVOTNÍ STAV: Alf je naočkovaný, ošetřený proti vnějším a vnitřním parazitům a označený mikročipem. Je zcela zdráv a fit a připraven rozdávat tolik lásky a energie, kolik jeho budoucí páníček unese. Má nepatrný předkus, což je běžná věc a ničemu to nevadí a ani mu to nezpůsobuje žádná omezení.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Alf je aktivní, společenský pejsek, hledá stejně naloženého člověka. Potřebuje chodit na procházky, jezdit na výlety, poznávat svět. Po večerech pak bude svému páníčkovi odpočívat na klíně a oplácet mu jeho péči svou neskonalou láskou. Hodí se do bytu, je čistotný a pořádný, i do domku se zahradou, ale s bydlením uvnitř. Nutné je bezpečné oplocení zahrady, Alfík se rád vydává na vycházky na svou vlastní pěst. Hodí se do rodiny s dětmi i k jiným zvířátkům. Jen ostatní zvířátka Alfík miluje až příliš, nemusí být úplně pochopen. :-)

Zájemci pište na utulek@tstabor.cz nebo volejte na 778 465 467. Podmínkou adopce je kastrace Alfa po aklimatizaci v novém domově.

HISTORIE: V pondělí 5.10. 2020 v Plané nad Lužnicí nalezený mladý pejsek. Dnes převezen k nám do útulku. Nehledá ho páníček? Pejsek je nekastrovaný, takový poněkud přerostlý prokřížený jorkšír, milý a akční, jen poněkud vyhublý. Není označen. Telefon do útulku 773 791 322 nebo 778 465 467.