Ellie – mourovatá okatá kráska – REZERVOVANÁ

Předán do nového domova: 30. 11. 2022

REZERVOVANÁ - Ellie má nový domov již předjednaný a koncem měsíce by do něj měla odjet.

Ellie je něžná, křehká a miloučká princeznička, která sní o Vánocích bílých nebo možná růžových, modrých, zelených. Asi na barvě nezáleží, hlavně aby byla doma, v teple, se svou novou rodinou, která ji bude milovat jako plnohodnotného člena.

Jedná se o čistotnou a úžasnou kočičí duši, která se hodí k jemným lidem do bytu nebo domu s budoucím přístupem ven, výhradně po své kastraci.

Do nového domova se může vypravit od 28. 11. 2022 kompletně naočkovaná, ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům a označená mikročipem. Seznamovací návštěvy již mohou probíhat. Podmínka adopce je kastrace v novém domově po dovršení pohlavní dospělosti.

V případě zájmu o adopci Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život koťátku nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.