Hokaido – dravá šelmička


pohlaví

3 měsíce

18 cm

1 kg

čip

nekastrován

Hokaido je veselá a milá kočička, která miluje život, hru a dovádění. Je to holka s hromadou energie a bude potřebovat velké vyžití a hromadu hraní. Pokud hledáte šelmičku se vším všudy, bude pro Vás krásná Hokaido ta pravá.

Hokaido je čistotná, vzorně chodí na kočičí záchodek, odhadem tři měsíce stará a chtivá sbalit si uzlíček a odjet domů. :-) Hodí se do bytu i do domku se zahradou s případným přístupem ven výhradně po své kastraci.

Do nového domova se může vypravit ihned, je kompletně naočkovaná, ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům a označená mikročipem. Podmínka adopce je kastrace v novém domově po dovršení pohlavní dospělosti.

V případě zájmu o adopci Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život koťátku nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za focení děkujeme Radku Havlíčkovi vividfoto.cz.

Výška a váha je orientační. Věk je odhadován veterinárním lékařem.


informace o zvířeti

jméno
Hokaido
evidenční číslo
82 D
pohlaví
plemeno
kočka domácí
značení
čip
výška
18 cm
váha
1 kg
věk
3 měsíce
kastrace
nekastrován
povaha
milá a akční lovkyně

informace o nálezu zvířete

datum nalezení
24. 10. 2022
místo nalezení
Čelkovice Tábor