Nechbet – bílá patronka

Předán do nového domova: 8.10.2021

Nechbet je mladičká fenečka, je na tomto světě necelý rok. Pochází z kauzy týraných dog na jindřichohradecku.

JAKÁ JE: Betynka, jak jí po domácku říkáme, je mladičké éro, plné touhy žít, radovat se a poznávat svět. Nechbetka miluje mazlení, miluje člověka, miluje kontakt. Nedokázala by žít s člověkem, který nemá rád, když ho pes olizuje, protože ona milujeme, ale vážně moc miluje dávání pusinek. Je to fenečka, která všechny umazlí, má v sobě tolik lásky, kterou potřebuje rozdat.

ZDRAVOTNÍ STAV: Nechbet je očkovaná, ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům a označená mikročipem. Podmínkou adopce je její kastrace. Vzhledem k plemenu doporučujeme při kastraci provést preventivní gastropexi a v sedaci rovněž provést kontrolní rtg kyčlí.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Nechbetka hledá milující domov, páníčky, kteří s ní budou chodit do psí školy, podnikat výlety a dostatečně se s ní mazlit. :-) Hodí se do rodinného domku se zahradou s přístupem dovnitř za svými lidmi. Se zkušeným páníčkem a pod jeho zodpovědným vedením by se zvládla naučit žít i v bytě. Nechbetka žila ve velké psí smečce, domníváme se, že po zodpovědném seznámení by mohla do nového domova odjet k psímu bráchovi či ségře. Vztah k jiným zvířatům nemáme ozkoušen.

Máte-li o Nechbet zájem, pošlete na e-mail utulek@tstabor.cz základní informace o Vás – nacionále, kontakt, adresu, kde by Nechbetka bydlela, důležité info o své rodině, dětech, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech se psy. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život holčičce nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za focení děkujeme Radkovi Havlíčkovi vividfoto.cz.