Mikeš – Kocour v botách

Předán do nového domova: 4.11.2021

Nenajdeme nejspíš člověka, který by neznal obrázky Josefa Lady a jeho kocoura v botách. Mikeš prý skutečně žil, byl to opravdový kocour, který byl inspirací Ladových příběhů. Kdo věří v reinkarnaci, nebude mít problém s naším tvrzením, že i my v útulku máme nyní pravého Mikeše.

Jaký je? Jako ten Ladův, chce toho spoustu prožít, zažít, je kamarádský a velmi chytrý. Je to ten nejlepší parťák do nepohody.

ZDRAVOTNÍ STAV: Mikeš je připraven vyrazit do svého nového domova, kompletně naočkovaný, kastrovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům a označený mikročipem.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Domov plný lásky, porozumění, péče a zodpovědného přístupu. Hodí se do bytu i do domku se zahradou, s přístupem ven až po své adaptaci. Mikeš je vzorně čistotný, využívá kočičí wc.

Máte-li o adopci zájem, pošlete na e-mail utulek@tstabor.cz základní informace o Vás – nacionále, kontakt, adresu, kde by Mikeš bydlel, důležité info o své rodině, dětech, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život Mikešovi nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za fotografie děkujeme vrchnímu kočičímu fotografovi Radkovi Havlíčkovi vividfoto.cz.

HISTORIE: Dne 8. 9. 2021 jsme přijali černého cca 3 měsíce starého nekastrovaného kocourka bez značení. Kocourek je nesmírně mazlivý, zvyklý na kontakt a vyžadující ho, nemá rýmu ani zánět očí, dokonce ho netrápí ani svrab v ouškách. Domníváme se, že se o něj doposud někdo staral a nyní ho postrádá. Nalezen u hasičárny v Měsících, Tábor. Majitel si ho může vyzvednout v návštěvní době útulku, více informací na našich webových stránkách. Útulek Tábor 773 791 322