Čert a Káča

Předán do nového domova: únor 2020

27.1.
Kočičky každým dnem zvětšují svou zvídavost a začínají prozkoumávat okolí. Kačenka zůstává z dvojice tou akčnější, méně bojácnou. Při pomalém a laskavém přístupu se nechá mazlit a moc si to užívá. Při rychlejším pohybu se ale celá přikrčí a mžourá očíčkama, jak kdyby čekala nějakou ránu. Čertík se drží stále trochu zpět, lidské pohlazení si už ale začíná užívat a ukazovat nám, že i on umí být mazel.

25.1.2020
Dvojice se u nás pomalu rozkoukává. Kačenka je jako správná žena ta statečnější a akčnější, holka průzkumnice. Čertík se zatím drží zpět a pozoruje svět z bezpečí výšky.

Dne 17.1.2020 přivezena z kliniky dvě odrostlá koťátka - černý je kocourek a mourovatá je kočička. Prozatím jsou z dění v útulku vyjukaní a tisknou se k sobě. Oba jsou naočkovaní, vykastrovaní a ošetření proti vnějším i vnitřním parazitům. Kočičí dvojice si pobude pár dní v karanténě, kde budeme dohlížet na vývoj jejich zdravotního stavu. 5.2. je čeká přeočkování a budou moci odjet do nového domova. Prozatím si myslíme, že by byla vhodná společná adopce.

Zájemci pište na utulek@tstabor.cz nebo volejte přímo do útulku 773 791 322.

Za foto kočiček děkujeme fotografovi Radkovi Havlíčkovi vividfoto.cz