Mia

Předán do nového domova: 12.2.2020

Maminka Mia, hrubosrstý jezevčík, byla odebrána z nevhodných podmínek, je to milá fenečka, křehká na těle i na duši. Přišla k nám velmi vyhublá, prozatím se kvůli vzornému krmení štěňátek nezakulatila, ale díky bohu více nezhubla. Mia je po klidném seznámení velká mazlivka, chce na střídačku chovat v náručí a drbat na bříšku. Je čistotná, vždy si počká na vyvenčení. O svá štěňátka se pečlivě stará a jako správná maminka dohlíží na jejich zdravý vývoj. Do adopce půjde po odchodu všech svých dětiček. Bude odčervená, očkovaná a čipovaná, s podmínkou kastrace v novém domově.

JAKÉHO HLEDÁ PÁNÍČKA: Mia potřebuje klidnou rodinu, s odrostlými dětmi, které ji nevylekají svými rychlými pohyby nebo bujarými projevy. Hodí se i ke starší lidem, na vodítku chodí dokonale, netahá, cupitá si u nohy. Moc ráda bude chodit na klidné procházky a pak se mazlit doma na křesle. Pro svou fyzickou křehkost musí být adoptována pouze do bytu nebo dovnitř domu, zahradu může mít k dispozici na vyvenčení a vyběhání, ale její místo musí bezpodmínečně být uvnitř. Může jít do adopce k jinému zvířecímu kamarádovi.

Zájemci piště na utulek@tstabor.cz nebo volejte přímo do útulku 773 791 322. Nezapomeňte nám říct něco o Vás, těšíme se.

Web https://www.utulektabor.cz/129f-133f/
Video https://www.facebook.com/UtulekTabor/videos/3010375855662025/

Za dokonalé fotky děkujeme fotografovi Radkovi Havlíčkovi https://www.vividfoto.cz/.

Všechna štěňátka jsou zarezervována a čekají je prima páníčci a paničky.