Figaro – kocourek na nervy

Předán do nového domova: 28.10.2022

Jsi ve stresu? Někdo tě naštval a fakt nemáš sílu? Potřebuješ dodat energii a chuť do života? Chceš rozehnat chmury nad hlavou? Dej si čokoládu! A ne ledajakou - dej si Figaro!

Figaro je jako ten nejlepší bonbon z té nejluxusnější bonboniéry. Vypadá perfektně na první pohled a ještě lepší je uvnitř. Když jednou ochutnáte, nebudete chtít jinak.

Figaro je vzorně čistotné koťátko, umí chodit na kočičí záchodek, hodí se do bytu i do domku se zahradou s přístupem ven výhradně až po své kastraci. Jiné kočičky má moc rád, vztah k ostatním zvířátkům nemáme ozkoušen, ale při správném postupu seznamování předpokládáme dobrý. : - )

Figaro je kompletně očkovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům a označený mikročipem. Podmínkou adopce je jeho kastrace po aklimatizaci v novém domově.

V případě zájmu o adopci sladkého Figara Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočičkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život kocourkovi nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za kočičí focení děkujeme Radku Havlíčkovi vividfoto.cz.