Kotěcí koření života – Kurkuma, Kardamon a Kari

Předán do nového domova: 30. 11. 2022

Lék na dnešní dobu, na spěch, nemoci a starosti. Ten kdyby někdo tak měl - ani my jsme ho bohužel nesehnali. Můžeme však nabídnout naši léčivou skupinku, koření života, pro pevné zdraví a veselý život.

Kurkuma, Kardamon i Kari podporují imunitní systém, bojují proti zánětu, zlepšují funkce orgánů a navíc zahání nudu a bojují proti nadváze. Je na čase pro sebe něco udělat, pečovat o sebe a pořídit si domů lék v podobě kočičího štěstí.

Kurkuma - tříbarevná kočička - již našla nový domov
Kardamon - zrzavý kocourek bez obojku - veselý lump s energickou povahou
Kari - již našel nový domov. Zrzavý kocourek s fialovým obojkem - je velmi mazlivý, ale trochu nemotorný, proto se hodí spíše do bytu, bez přístupu ven.
Odjet mohou samozřejmě společně, ale i každé koření zvlášť.

Koření jsou dvouměsíční kuličky, které skotačí, hrají si a umí se i pořádně mazlit. Zvládají chodit na kočičí záchodek, jsou čistotní. Hodí se do bytu i do domku se zahradou s případným přístupem ven výhradně až po své kastraci.

Koření je kompletně naočkované, ošetřené proti vnějším i vnitřním parazitům a označené mikročipem. Podmínka adopce je kastrace v novém domově po dovršení pohlavní dospělosti kotěte.

V případě zájmu o adopci Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech se psy. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život koťátkům nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za focení děkujeme Radku Havlíčkovi vividfoto.cz/