AMON – skryté božstvo

Předán do nového domova: 3.9.2021

Amonek je odrostlé štěňátko, klučík ve věku 10 měsíců, syn Anubise a Eset. Amonek se po příjezdu k nám hodně bál, nejvíce ze svých brášků, zalézal před námi do boudičky a nechtěl mít s novým světem nic společného. Trvalo to ale jen nepatrnou chvíli a pak zjistil, že všechno je jinak, že může zapomenout na prožitý život, na hrůzy utrpení, že už nemusí mít strach, že už nebude mít nikdy žízeň ani hlad. A vyloupl se, vyloupl se do úžasného pana psa, do pravého syna svého božského otce.

JAKÝ JE? Amonek je srdcař, milovník člověka, může se roztrhnout vejpůl, aby urval kus lidské pozornosti. Miluje mazlení, pusinkování, pozornost. Je velmi učenlivý, tvárný a citlivý. V milujících, pečujících a důsledných rukách se z něj stane dokonalý pes.

ZDRAVOTNÍ STAV: Amon je kompletně očkovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům a označený mikročipem. Je zcela připraven vydat se na svou novou životní cestu. Podmínkou adopce je kastrace po aklimatizaci v novém domově.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Amon by rád bydlel v rodinném domku se zahradou, ale s přístupem dovnitř, aby byl doma s páníčky, v jejich přítomnosti. Hledá aktivní páníčky, kteří budou navštěvovat psí školu a podnikat procházky a výlety. Pro svou neohrabanost se nehodí k malým dětem, vztah k jiným zvířátkům nemáme ozkoušen. Amon může odjet s některým ze svých argentinských spoluobyvatel útulku. Po zodpovědném seznámení by mohl odejít do adopce k jiné psí ségře či bráchovi.

Máte-li o Amonka zájem, pošlete na e-mail utulek@tstabor.cz základní informace o Vás – nacionále, kontakt, adresu, kde by Amon bydlel, důležité info o své rodině, dětech, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech se psy. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život Amonovi nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za focení děkujeme Radkovi Havlíčkovi vividfoto.cz.