Lada – princezna se zlatou hvězdou

Předán do nového domova: říjen 2022

"Prý člověk má si něco přát, když hvězda k zemi padá. Aby tak, jako mám tě rád, měla i tys mne ráda." Více si opravdu naše Lada nepřeje, jen aby se někdo zamilovat do jejího soumračně krásného šedého kožíšku, něžné povahy a zlatého srdce.

Lada je vzorně čistotná kotěcí holčička, umí chodit na kočičí záchodek, hodí se do bytu i do domku se zahradou s přístupem ven výhradně až po své kastraci. Jiné kočičky má moc ráda, vztah k ostatním zvířátkům nemáme ozkoušen, ale při správném postupu seznamování předpokládáme dobrý. : - )

Princezna je kompletně očkovaná, ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům a označená mikročipem. Podmínkou adopce je její kastrace po aklimatizaci v novém domově.

V případě zájmu o adopci "myšího kožíšku" Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočičkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život kočičce nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za kočičí focení děkujeme Radku Havlíčkovi vividfoto.cz.