Pepek námořník

Předán do nového domova: 17.10.2022

Kdo by neznal Pepka námořníka, slavnou postavičku, která se bez problému postaví nebezpečí a pomáhá svým přátelům ve všech možných nesnázích. Kočičí námořník Pepek špenát moc rád nemá, ale za to svaly na pomoc svému páníčkovi nabírá z masových konzerv a kotěcího mlíčka.

Pepek je odhadem dva měsíce staré koťátko, kompletně očkované, čipované a ošetřené proti vnějším i vnitřním parazitům. Podmínkou adopce je jeho kastrace po aklimatizaci v novém domově.

Pepek je vzorně čistotné koťátko, umí chodit na kočičí záchodek, hodí se do bytu i do domku se zahradou s přístupem ven výhradně až po své kastraci. Vztah k ostatním zvířátkům nemáme ozkoušen, ale při správném postupu seznamování předpokládáme dobrý. : - )

V případě zájmu o adopci Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočičkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život námořníkovi nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za kočičí focení děkujeme Radku Havlíčkovi vividfoto.cz.