SUZANNE

Předán do nového domova: 27.7.2020

Prej, že to nebudu mít snadné. Obří jizva na krku, oholená jak pankáč, černá, místy s šedí. Ale podle mě jsou to zbytečné obavy. Však koukněte! Jsem krásná, maličká, prostě ideální. Veselá s vrtivým zadečkem, milá a přítulná. Vděčná za to, že jsem vyvázla hrobníkovi z lopaty. Vítám každý nový den. Miluju pohlazení, válení na gauči i opalovačky u vody, stejně tak ráda vyrazím na výšlap, budu běhat agility, cvičit poslušnost či čmuchat nosework. Jsem úžasná, šťavnatá a energická. A dost věřím, že hodně lidí už dávno nežije ve starých stereotypech. Však už vědí, že štěně vše počůrá a je s ním hromada práce, radši si pořídí rozumnou a čistotnou holku, jako jsem já. A že černá barva nosí smůlu? Tak tomu fakt může věřit jen úplný hlupák. Toho se nebojím. Právě naopak! Černá je nadčasová a šik. Takže můžeme s paničkou ladit šátky a motýlky a být stylové! A k mé černé klasice se hodí prostě každá barva a vzor.

Suzanne je 7 let stará úžasná dáma, která se k nám dostala s neléčeným kousným zraněním na pravé straně krku. Rána byla natolik závažná, že si vyžádala chirurgickou revizi v sedaci. Vše se skvěle zahojilo a časem, až naroste srst, nebude nic znát. Nyní je naočkovaná, ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům, označená mikročipem a připravena odjet domů.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Miluje lidský kontakt, společnost, ráda jezdí autem, ráda leží pod stolem, když pracujeme v kanceláři. Je to rozený pejsek společník. Hledá takový domov, kde bude součástí každodenního dění, kde bude mít své místo jako součást všeho. Pro svou učenlivost a snaživost se hodí na psí sporty, dogfitness, agility, nosework a další. Na vodítku se na procházkách chová ukázněně, s rozvahou, nic ztřeštěného, přemýšlí. Hodí se do bytu i do domku, ráda se vyřádí na zahradě, ale její zázemí musí být uvnitř s lidmi. Hodí se k dětem. Kočičky ji významně zajímají, na soužití s nimi by se muselo zapracovat, vztah k pejskům je nejednoznačný. Vzhledem ke zlé zkušenosti je pochopitelné, že některý pejsek "projde" a je vše v pořádku, s jiným se kamarádit nechce a z obavy štěká. Ke psímu kamarádovi, kamarádce může odjet pouze po bezpečném a opatrném seznámení na společné vycházce.

Zájemci o adopci volejte 778 465 467 či 773 791 322 nebo pište na utulek@tstabor.cz.

Podmínkou adopce je kastrace po rekonvalescenci v novém domově.

Za její stylové fotografie děkujeme Radkovi Havlíčkovi vividfoto.cz.

HISTORIE: Na Větrovech 24. 6. 2020 odchycena starší černá milá fenečka. Holčička má na krku děsivou kousnou ránu staršího data. Zranění, které by původně bylo na pár stehů, se změnilo ve velký problém. Nehledě na skutečnost, jak bolestivé to musí být. Strávila noc na naší veterinární klinice, dostala dvoje antibiotika, masti a budeme léčit.

Pokud máte informace o tom, proč je fenečka v tak zoufalém stavu, napište nám na utulek@tstabor.cz nebo volejte 778 465 467 nebo 773 791 322.