Táborská kočičí ABBA

Předán do nového domova: 19.7.2020

Všechna koťátka z hvězdné ABBY jsou zadána a těší se, až se budou moci rozběhnout do nových domovů.

Za fotografie děkujeme Radkovi Havlíčkovi vividfoto.cz.

Více info o celé skupince koťat:
Mamma Mia, Chiquitita nebo třeba Waterloo. To jsou věčné hity, které zná asi opravdu každý. My Vám nyní představíme podobnou senzaci. Máme pro Vás táborskou skupinu ABBA. Jsou to roztomilá koťátka, která také změnila svět. Svůj svět, svůj osud. Narodila se na drsné ulici a jejich šance na přežití nebyly vysoké. K nám se dostala velmi maličká a slabá. Ukázala nám však, že jsou neuvěřitelní bojovníci. Ničeho se nebojí a nezastaví se. Mlíčko, dobré masíčko, vitamíny, léky a už se začínají mít čile k světu. Nejhůře na tom byla kočička Anni-Frida, ale i u ní věříme, že má to nejhorší za sebou. Její sourozenci jsou samozřejmě Agnetha, Benny a Björn. Všichni jsou oprsklí bojovníci, kteří s lidmi neměli žádné nebo i špatné zkušenosti. Nadávají, syčí, sekají a umí i kousnout. No a jsou u toho rozkošní, že by se Vám srdce roztálo. Je krásné, jak se malí tygříci snaží zahnat nepřítele a přitom sotva umí dávat jednu nohu před druhou. Samozřejmě nebezpečná být ani nemohou, časem se hezky vymazlí a na člověka si zvyknou. Hodí se vlastně do jakékoliv hodné rodiny, která hledá kočičku, kterou budou milovat. Vztah k jiným zvířatům a dětem se také naučí dle toho, jak si je nová rodina naučí.

V půlce července je čeká očkování a pak se budou moci vykulit do svých nových domovů. Budou ošetřena proti vnějším i vnitřním parazitům a označena mikročipem.

Agnetha je trikolórní holčička, Anni-Frida mourovatá a na fotografii zcela hajá. Björn vykuleně kouká a Benny má nakročeno směle dopředu.

Zájemci pište na utulek@tstabor.cz či volejte 776 28 97 97 či 773 791 322. Podmínkou adopce je kastrace v dospělosti.

Za fotografie děkujeme Radkovi Havlíčkovi vividfoto.cz.