Honey – sladké koťátko

Předán do nového domova: 27.9.2021

Med, přírodní lék, nenahraditelný pomocník v zimě, při rýmě či kašli, dar přírody. Sečteno a podtrženo, to je naše Honey. Bude Vám vrnět na klíně, snižovat krevní tlak, léčit s Vámi rýmu i kašel v posteli, rozesmívat Vás a odlehčovat těžkosti všedních dnů. Zima tu ještě pár měsíců nebude, ale bylo by dobré se na ni připravit, třeba s naší Honey. S naším miláčkem, drahouškem, zlatíčkem.

Honey je dva až tři měsíce staré koťátko, hravá a akční kočička, která se kromě dovádění a kočičích hrátek dokáže schoulit v náručí a uvrnět se ke spánku.

ZDRAVOTNÍ STAV: Honey je připravena vyrazit do svého nového domova, kompletně naočkovaná, ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům a označená mikročipem. Podmínkou její adopce bude kastrace po dovršení její pohlavní dospělosti.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Domov plný lásky, porozumění, péče a zodpovědného přístupu. Hodí se do bytu i do domku se zahradou, s přístupem ven až po své kastraci. Honey je vzorně čistotná, využívá kočičí wc, mazlivá a kontaktní.

Máte-li o adopci zájem, pošlete na e-mail utulek@tstabor.cz základní informace o Vás – nacionále, kontakt, adresu, kde by Honey bydlela, důležité info o své rodině, dětech, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život Honey nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za fotografie děkujeme vrchnímu kočičímu fotografovi Radkovi Havlíčkovi vividfoto.cz.

HISTORIE: Dne 23.7.2021 jsme přijali po zemřelém majiteli bezprizornou kotěcí krásku. Čeká ji u nás karanténa a veškerá veterinární péče. Až bude připravena k adopci, s radostí Vám ji představíme. Útulek Tábor 778 465 467