Beverly Hills 90210

Předán do nového domova: 11.10.2021

Beverly Hills 90210, americký televizní seriál, který hýbal světem. Kdo by je neznal a neprožíval s nimi jejich lásky i rozchody? Brandon a Brenda, Dylan a Donna, to jsou jména, která se nám vryla pod kůži. Naši kočičí jmenovci jsou také mladí a neklidní, šijí s nimi všichni čerti, prožívají spoustu emocí, sami sebe ještě hledají, dotvoří se až v milujícím domově.

Brandon - černý kocourek - našel své doma.
Brenda - černá kočička - našla své doma.
Dylan - bíločerný kocourek
Donna - bíločerná kočička - našla své doma.

ZDRAVOTNÍ STAV: Koťátka jsou připravena vyrazit do svých nových domovů, kompletně naočkovaná, kastrovaná, ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům a označená mikročipem.

JAKÝ DOMOV HLEDAJÍ: Domov plný lásky, porozumění, péče a zodpovědného přístupu. Hodí se do bytu i do domku se zahradou, s přístupem ven až po své adaptaci. Jsou mazlivá, vyhledávají společnost člověka, hravá, čistotná, zvyklá chodit na kočičí wc.

Máte-li o adopci zájem, pošlete na e-mail utulek@tstabor.cz základní informace o Vás – nacionále, kontakt, adresu, kde by koťátka bydlela, důležité info o své rodině, dětech, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život koťátkům nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za fotografie děkujeme vrchnímu kočičímu fotografovi Radkovi Havlíčkovi vividfoto.cz.

HISTORIE: Dne 22. 7. 2021 jsme z Hošťálkovy ulice přijali 4 koťátka přehozená přes plot do cizí zahrady. Naštěstí let přes plot zvládla a nyní je u nás čeká karanténa. Až budou připravena k adopci, představíme Vám je. Útulek Tábor 778 465 467