Lou – lásečka, veselá prdelinka

Předán do nového domova: 13.7.2023

Naše malá lásečka Lou je prostě miminko, tříměsíční holka připravená do života, výchovy, výcviku. Neumí nic, chce se naučit všechno. Jedná se o kříženku a co z ní vyroste, bude takové překvapení pro nás všechny. Geny nějakého svalnatého psa jsou vidět a doplňují je dlouhé štíhlé nohy, možná prošel kolem mamky galgo, kdo ví. Bude kousat boty, dělat loužičky, zlobit dětičky. Co víc si od štěněte přát.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Hodí se do každé aktivní rodiny, která hledá psího parťáka. Je to nepopsaná kniha a záleží jen na nové rodině, jestli z ní vyroste úžasná psí slečna nebo zlobivý poděs. Byt, dům, děti, jiná zvířata, psi - nic nebude problém, když dostane Lou správné vedení a trpělivost. Chceme pro ní krásný život, společné dovolené, psí sporty, válení na gauči, prostě vše, co si může tahle malá kráska přát.

ZDRAVOTNÍ STAV: Lou je připravená odjet do adopce, ale nové majitele bude ještě čekat veterinární kolečko - druhé ošetření proti parazitům, očkování. Podmínkou adopce je její kastrace po dovršení pohlaví dospělosti.

V případě zájmu o adopci lásenky Lou Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech se psy. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život naší malé lásce nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu. Pouze v případě, že nemáte možnost napsat e-mail, volejte 778 465 467.

Ze hravě veselé focení děkujeme Radkovi www.vividfoto.cz