Meggie – palácová krasavice

Předán do nového domova: 15.7.2021

Meggie je úžasná fenečka plemene pekingského palácového psíka. Něžná, jemná a nesmírně čiperná dvanáctiletá holčička, které zemřela panička a ona na tomto světě zůstala úplně sama. Meggie je vzorně čistotná, krásně chodí na vodítku, netahá, nic moc neřeší. Ne že by ušla desítky kilometrů, ale moc ráda několikrát denně vyrazí s novým páníčkem či paničkou na krátkou procházku. Meggie nemá čas, nedisponuje tím, co většina pejsků, která se k nám dostaneme. Chceme, aby si u nových páníčků užila aktivní důchod. Nechceme, aby dožila u nás v útulku. Máme velkého soupeře a chceme nad Panem časem vyhrát. Musíme, protože tahle nenáročná holčička si to moc zaslouží. Víte, co Meggie stačí ke štěstí? Být se svým člověkem, nepotřebuje hladit, mazlit, ona si chce jen lehnout u nohou a být spolu. Přesouvá se s člověkem z místa na místo, od kancelář až po toaletu.

Meggie musela po příchodu k nám navštívit psí kadeřnici, srst na bříšku byla jeden velký chuchvalec a musela jí způsobovat velký nekomfort. Evidentně byla zvyklá psí salónek navštěvovat, česání, stříhání i úpravu drápků si téměř užívala. Nový páníček musí s péčí o srst počítat.

ZDRAVOTNÍ STAV: Meggie je na svůj věk v naprostém pořádku, aktivní, vidí i slyší velice dobře. Trápí ji chronický zánět očíček a nový majitel musí počítat s doživotním kapáním ráno a večer. Operace víček v jejím věku je velký risk, který bychom nedoporučili.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Meggie hledá klidné prostředí bez malých dětí a velkého vzruchu, nepotřebuje žádné velké procházky a aktivity. Chce svého páníčka, svou paničku, chce s nimi prostě být. Zvládla by po zodpovědném seznámení i stejně klidného staršího psího kamaráda či kamarádku. Vztah k jiným zvířátkům nemáme ozkoušen. Meggie pravděpodobně nebyla zvyklá být sama, samota se jí nelíbí a štěká. Hodí se do bytu i do rodinného domku, samozřejmě se zázemím uvnitř.

Máte-li o Meggie zájem, pošlete na e-mail utulek@tstabor.cz základní informace o Vás – nacionále, kontakt, adresu, kde by Meggie bydlela, důležité info o své rodině, dětech, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech se psy. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život holčičce nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za fotografie děkujeme Radkovi Havlíčkovi vividfoto.cz