Fantagiro – trikolorní princezna

Předán do nového domova: 31. 8. 2021

Úžasná princezna Fantagiro představuje emancipovanou ženu, která dokáže vše, pro lásku vybojuje každou bitvu a nebojí se postavit těžkému osudu. Celá naše kočičí Fantagiro, nemohla dostat jiné jméno. Podle vyhublosti, zranění a utrženého ouška prošla mnoha bitvami, ale zvítězila, přežila a dostala se k nám. Fantagiro miluje člověka, mazlení, může se přetrhnout, aby s námi mohla být v kontaktu. Člověku vše odpustila, nenese si v sobě žádné šrámy. Je dokonalou princeznou každým svým kouskem těla i duše.

ZDRAVOTNÍ STAV: Fantagiro je připravena odjet do nového domova, kastrovaná, kompletně očkovaná, ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům a označená mikročipem.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Domov plný lásky, porozumění, péče a zodpovědného přístupu. Hodí se do bytu i do domku se zahradou, s budoucím přístupem ven po zabydlení a adaptaci. Je mazlivá a perfektně čistotná. Vztah k jiným kočičkám zdá se dobrý.

Máte-li o adopci zájem, pošlete na e-mail utulek@tstabor.cz základní informace o Vás – nacionále, kontakt, adresu, kde by Fantagiro bydlela, důležité info o své rodině, dětech, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život Fantagiro nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za fotografie děkujeme vrchnímu kočičímu fotografovi Radkovi Havlíčkovi vividfoto.cz.

HISTORIE: Dne 13.7. 2021 z Blaňáku přivezena vyhublá kočička, poznávací znamení: jedno ouško "střihlé". Majitel si ji může vyzvednout v návštěvní době útulku. S sebou očkovací průkaz kočičky, fotografie, svůj občanský průkaz. Pobyt v útulku je zpoplatněn, viz Ceník na webu. 773 791 322