Anastasia „Ana“ Steele – šedivá kráska

Předán do nového domova: 7.9.2021

Koťátko z edice Fifty Shades of Grey, nádherná šedivá kočička Ana hledá své doma. Kromě své elegance a krásy může nabídnout spoustu lásky a zábavy, miluje mazlení, vyhledává kontakt s člověkem a jako správné koťátko je hravá a akční. Ana je vzorně čistotná, používá kočičí wc.

ZDRAVOTNÍ STAV: Ana je připravena vyrazit do svého nového domova, kompletně naočkovaná, ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům a označená mikročipem. Podmínkou její adopce bude kastrace po dovršení její pohlavní dospělosti. Ana má důsledkem velkého neléčeného zánětu oka, kterým trpěla při příjmu do útulku, nestandardně vyvinutou spojivku. Aně tato skutečnosti nijak nevadí, naprosto nijak ji neomezuje. Očíčko je nicméně menší, hůře vidí, slzí a v budoucnu může trpět častějšími záněty. Je nutné s touto skutečností počítat. Ana si ze svého hendikepu nic nedělá, snad najde domov, kde bude milována i s ním.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Domov plný lásky, porozumění, péče a zodpovědného přístupu. Hodí se do bytu i do domku se zahradou, s přístupem ven až po své kastraci.

Máte-li o adopci zájem, pošlete na e-mail utulek@tstabor.cz základní informace o Vás – nacionále, kontakt, adresu, kde by Ana bydlela, důležité info o své rodině, dětech, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život Aně nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za fotografie děkujeme vrchnímu kočičímu fotografovi Radkovi Havlíčkovi vividfoto.cz.