Barney – žíhaný bull – hodný

Předán do nového domova: květen 2019

Podivné, že tak hodného pejska někdo uvázal v Soběslavské ulici v Táboře a již si pro něj nepřišel. Přitom Barney je úžasný, veselý, energický, asi jeden a půl roku starý žíhaný bull. Velmi přátelský a mazlivý ke všem lidem. Je i přátelský k capartům, ale určitě se hodí do rodiny až k větším dětem, jelikož je to velký pes. Skáče, chce si hrát a mazlit se a malé dítě by tedy velmi snadno porazil.
Na vodítku chodí moc hezky, téměř netahá, hezky spolupracuje. Když vidí pejsky nebo kačenky, tak o ně má zájem, to tedy táhne k nim a vypadá, že by si chtěl hrát. S pejsky v útulku vychází dobře a přes kotec na sebe vrtí ocásky. Jak by zvládal jiná domácí zvířata s jistotou nevíme, ale při správné socializaci a seznámení by to mohlo fungovat.

Je to mladý a akční pes, plný energie a radosti z pohybu. Zná nějaké základy povelů, ale je třeba dále trénovat a stále ho učit. Hodí se do rodiny, který bude mít pohyb, možná zkusí nějaký bull sport, na zahradu i do velkého bytu. Ale Barney rozhodně není pes, kterému bude stačit zajít třikrát denně na dvacet minut ven. To by nebylo nic pro něj a nudil by se.

Chcete krásného a aktivního psa? Volejte +420 773 791 322.